KAYMAKAM ATASOY VE BAŞKAN ÖZAY 1'ER AYLIK MAAŞLARINI BAĞIŞLADI


Açıklama: Kaymakam Abdullah Atakan Atasoy ve Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" mesajıyla başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası'na 1'er aylık maaşlarını bağışlayarak destek oldular.
Kategori: İNEBOLU
Eklenme Tarihi: 02 Nisan 2020
Geçerli Tarih: 13 Temmuz 2020, 04:44
Site: Yeni İnebolu Gazetesi
URL: http://www.inebolugazetesi.com/haber_detay.asp?haberID=1668


Kaymakam Abdullah Atakan Atasoy ve Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" mesajıyla başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası'na 1'er aylık maaşlarını bağışlayarak destek oldular.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 7 aylık maaşını bağışlamasının ardından Kaymakam Atasoy da 1 aylık maaşını kampanyaya bağışladığını açıkladı.

Belediye Başkanı Özay da yaptığı açıklamada, 1 aylık maaşını kampanyaya bağışladığını duyurdu. Belediye Meclis üyelerinin de kampanyaya bağışta bulunacaklarını belirten Başkan Özay, kendilerine teşekkür etti.

BAŞKAN ÖZAY'DAN STK YÖNETİMLERİNE ÇAĞRI

Sivil toplum kuruluşlarının başkanlarını ve yönetim kurulu üyelerini de kampanyaya bağışta bulunmaya çağıran Başkan Özay, "Ülkemiz ve dünya adına çok zor günlerden geçiyoruz. Cumhurbaşkanımızın bu çağrısını gönülden destekliyorum. Çığ gibi büyüyeceğine inandığım Milli Dayanışma Kampanyasına 1 aylık maaşımı bağışlayarak katılıyorum. Hiçbir virüs bizim birliğimizden, beraberliğimizden güçlü değildir. İlçemizdeki sivil toplum kuruluşlarının başkanlarını ve yönetim kurulu üyelerini de bu kampanyaya katılarak bağışta bulunmaya davet ediyorum" diye konuştu.