46 YILLIK NÜFUS MÜDÜRÜ EMEKLİ OLDU


Açıklama: İnebolu Nüfus Müdürü Firdevs Terzioğlu, 46 yıllık devlet hizmetini noktalayarak emekli oldu.
Kategori: İNEBOLU
Eklenme Tarihi: 07 Eylül 2020
Geçerli Tarih: 21 Eylül 2020, 02:18
Site: Yeni İnebolu Gazetesi
URL: http://www.inebolugazetesi.com/haber_detay.asp?haberID=1749


İnebolu Nüfus Müdürü Firdevs Terzioğlu, 46 yıllık devlet hizmetini noktalayarak emekli oldu.

Memuriyetteki 46 yılının neredeyse tamamını İnebolu Nüfus Müdürü olarak geçiren Firdevs Terzioğlu için İnebolu Öğretmenevi'nde veda yemeği düzenlendi.

Veda yemeğine, Kaymakam Yasin Yunak ve eşi Elif Yunak, İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Bülent Cömert, Valili Bilgi İşlem Şube Müdürü Ruhi Temür, çevre ilçelerin nüfus müdürleri, Nüfus Müdürlüğü personelleri ile ilçemizdeki kurum amirleri katıldı.

Yemekte konuşma yapan Kaymakam Yasin Yunak, 46 yıllık hizmeti nedeniyle Nüfus Müdürü Firdevs Terzioğlu'na teşekkür ederek bundan sonraki hayatında başarı, sağlık ve huzur dileklerini ifade etti. Kaymakam Yunak, günün anısına Terzioğlu'na plaket ve Başarı Belgesi takdim etti. İl Nüfus Müdürü Bülent Cömert ve Nüfus Müdürlüğü personeli tarafından da Firdevs Terzioğlu'na plaket ve hediye takdiminde bulunuldu.

GENEL MÜDÜR SÜRPRİZİ

İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürü Şefik Aygöl de yemeğe telefonla katılarak Kaymakam Yasin Yunak ve Nüfus Müdürü Firdevs Terzioğlu ile görüştü. Genel Müdür Aygöl, emekliye ayrılan Terzioğlu'na hizmetleri nedeniyle teşekkür ederek bundan sonraki yaşamında sağlık ve mutluluk dileklerini iletti.