AK PARTİ ŞİŞLİ İLÇE BAŞKANLIĞINA GÖKHAN YÜKSEL SEÇİLDİ


Açıklama: AK Parti Şişli İlçe Başkanlığına, İnebolulu hemşehrimiz Gökhan Yüksel seçildi.
Kategori: İNEBOLU
Eklenme Tarihi: 15 Ocak 2021
Geçerli Tarih: 25 Şubat 2021, 16:46
Site: Yeni İnebolu Gazetesi
URL: http://www.inebolugazetesi.com/haber_detay.asp?haberID=1798


AK Parti Şişli İlçe Başkanlığına, İnebolulu hemşehrimiz Gökhan Yüksel seçildi.

AK Parti Şişli İlçe Başkanlığının 7. olağan kongresi Cevahir Otel'de gerçekleştirildi. Kongreye, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, milletvekilleri, belediye başkanları ve partililer katıldı.

Kongre sonrasında AK Parti Şişli İlçe Başkanlığına, kongreye tek aday olarak giren İnebolu Güde Köyünden hemşehrimiz Gökhan Yüksel seçildi.

GÖKHAN YÜKSEL'DEN AÇIKLAMA

AK Parti Şişli İlçe Başkanlığına seçilen Gökhan Yüksel, kongrenin ardından yaptığı açıklamada, "7. olağan kongremizi gerçekleştirdik. Şahsımı kutlu davamıza layık gören genel başkanımız cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, genel merkezimize, ve AK Parti İstanbul ailemizin lideri Bayram Şenocak başkanımıza şükranlarımı arz ederim. Şişli ilçemizde geçmişten bugüne kutlu davamızın bayrağını şan ve şerefle taşıyan ilçe başkanlarımız ve yönetimlerine şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ediyor, devraldığımız bayrağı 2023 hedeflerimize, yeni ufuklara, yeni zirvelere doğru ilk günkü aşkla taşıyacağımıza söz veriyoruz. Allah yar ve yardımcımız olsun. Durmak yok, yola devam" dedi.