İLÇE ÖZEL İDARE MÜDÜRÜ ARSLAN GÖREVE BAŞLADI


Açıklama: İnebolu İlçe Özel İdare Müdürlüğüne atanan Mustafa Arslan görevine başladı.
Kategori: İNEBOLU
Eklenme Tarihi: 04 Haziran 2021
Geçerli Tarih: 18 Ekim 2021, 23:31
Site: Yeni İnebolu Gazetesi
URL: http://www.inebolugazetesi.com/haber_detay.asp?haberID=1841


İnebolu İlçe Özel İdare Müdürlüğüne atanan Mustafa Arslan görevine başladı.

Hanönü İlçe Özel İdare ve Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü olarak 12 yıldır görev yapan Mustafa Arslan, İnebolu İlçe Özel İdare Müdürü olarak atandı.

Yeni görevine başlayan Mustafa Arslan, İnebolu'nun tarihi, kültürü ve doğal güzellikleriyle zengin bir ilçe olduğunu söyledi. Çalıştığı kurumun icraatçı bir kurum olduğunu, bu doğrultuda çaba göstereceklerini belirten Arslan, "İnebolu ilçemiz çok güzel. Özellikle köyler çok güzel. Manzarayı seyrederken insanın içi açılıyor. Adeta gel bize hizmet et diyor. Biz de görevimizi en güzel şekilde yerine getirmenin gayreti içerisinde olacağız inşallah" dedi.

MUSTAFA ARSLAN'IN ÖZ GEÇMİŞİ

15 Temmuz 1977'de Hanönü'de doğdu. İlk öğrenimini Hanönü'de tamamladı. Ardından Boyabat İmam Hatip Ortaokulu ve Boyabat İmam Hatip Lisesi'ni bitirdi. İşletme Fakültesi'nde n mezun olduktan sonra 1996 yılında Taşköprü ilçesinde imam hatip olarak göreve başladı. 2010 yılında kurum değiştirerek Hanönü İlçe Özel İdare ve KHGB Müdürlüğü görevine atandı. 2021 yılında da İnebolu İlçe Özel İdare Müdürü oldu.

Evli ve 2 çocuk babasıdır.