İLBER ORTAYLI 8 HAZİRAN'DA İNEBOLU'YA GELİYOR


Açıklama: Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay, ünlü tarihçi Prof. Dr. İlber Ortaylı’nın 8 Haziran’da İnebolu’da konferans vereceğini açıkladı.
Kategori: İNEBOLU
Eklenme Tarihi: 01 Nisan 2022
Geçerli Tarih: 01 Mart 2024, 11:21
Site: Yeni İnebolu Gazetesi
URL: http://www.inebolugazetesi.com/haber_detay.asp?haberID=1924


Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay, ünlü tarihçi Prof. Dr. İlber Ortaylı’nın 8 Haziran’da İnebolu’da konferans vereceğini açıkladı.

İnebolu’da sosyal faaliyetleri geliştirmek için Kaymakam Baycar ile birlikte ellerinden geleni yaptıklarını ifade eden Başkan Özay, “9 Haziran bizim Şeref ve Kahramanlık günümüz. Yaptığımız girişimler sonucu İlber Ortaylı hoca inşallah 8 Haziran’da İnebolu’da olacak. İnebolu’nun tarihi ile ilgili bir sunum yapacak. Mayıs ayı içinde Hayati İnanç hocayı inşallah buraya davet edeceğiz. Onun da mayıs ayında İnebolu’da olması için uğraşıyoruz. Bunun dışında Kaymakam Beyin önderliğinde Spor Haftası yapacağız. Biz Belediyenin imkanlarını, Kaymakamlığın imkanlarını pandemiden bunalan insanlarımız için hep beraber kaynaşarak, kenetlenerek hem ilçemizin tanıtımını yapmak, hem de herkesin mutluluğu için kullanacağız enerjimizi” dedi.