EVRENYE KUR'AN KURSU LOJMANI İÇİN HAYIRSEVERLERİN DESTEĞİ BEKLENİYOR


Açıklama: İnebolu Müftülüğü’ne bağlı olarak Dernek ve hayırseverlerin destekleriyle faaliyetini sürdüren Evrenye Köyü Kur’an Kursu, öğrenci sayısıyla güçlendirilirken lojman binasındaki tadilat çalşmalarına da hız verildi.
Kategori: İNEBOLU
Eklenme Tarihi: 22 Ekim 2023
Geçerli Tarih: 12 Nisan 2024, 20:00
Site: Yeni İnebolu Gazetesi
URL: http://www.inebolugazetesi.com/haber_detay.asp?haberID=2183


İnebolu Müftülüğü’ne bağlı olarak Dernek ve hayırseverlerin destekleriyle faaliyetini sürdüren Evrenye Köyü Kur’an Kursu, öğrenci sayısıyla güçlendirilirken lojman binasındaki tadilat çalşmalarına da hız verildi.

Şimdiye kadar çok sayıda hafız yetiştiren Evrenye Köyü Kur’an Kursu’nda geçen yıl 10 civarında olan öğrenci sayısı bu öğretim yılında 25’i geçti.

Evrenye Köyü Kur’an Kursu’nda hafız yetiştiren 2 din görevlisi için kurs binasının yanındaki iki katlı binanın lojmana dönüştürülmesi için çalışma başlatıldı.

Evrenyeli hemşehrilerimizin yardım elini çekmediği Kur’an Kursu’nda lojman inşaatının tamamlanması için hayırseverlerimizin desteğine ihtiyaç duyuluyor.

İlçemizin yüzakı kurumlarından Evrenye Kur’an Kursu’nun faaliyetlerini daha  sağlıklı şekilde yürütebilmesi için hayırsever hemşehrilerimizin desteği büyük önem taşıyor.

Evrenye Kuran Kursu’ndaki çalışmalara destek olmayan isteyen hemşehrilerimiz aşağıdaki iletişim numaralarından Evrenye Köyü Kuran Kursu Derneği yöneticilerine ulaşabilirler.

İletişim Tel: 0545 821 60 12 - 0532 212 30 53 - 0532 742 27 54