İNEBOLU TERSANECİLİK, ULUSLARARASI DENİZCİLİK FUARI'NA KATILDI


Açıklama: Hollanda’nın Rotterdam kentinde düzenlenen EUROPORT 2023 Uluslararası Denizcilik Fuarı’nda İnebolu Tersanecilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. stant açtı.
Kategori: İNEBOLU
Eklenme Tarihi: 12 Kasım 2023
Geçerli Tarih: 12 Nisan 2024, 21:46
Site: Yeni İnebolu Gazetesi
URL: http://www.inebolugazetesi.com/haber_detay.asp?haberID=2194


Hollanda’nın Rotterdam kentinde düzenlenen EUROPORT 2023 Uluslararası Denizcilik Fuarı’nda İnebolu Tersanecilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. stant açtı.

Dünya denizcilik sektörünün en önemli fuarlarının başında gelen, denizcilik ve deniz teknolojileri gündemini belirleyen EUROPORT 2023 Uluslararası Denizcilik Fuarı 7-10 Kasım tarihleri arasında gerçekleşti.

Hollanda’nın Rotterdam kentinde düzenlenen dev fuara, tersanecilerden armatörlerinden makine aksamı üreticilerinden tedarikçilere kadar gemicilik ve açık deniz piyasasıyla ilgilenen çok sayıda ziyaretçi kitlesi katılım sağladı.

Bu yıl 17’incisi düzenlenen ve 2 yılda bir gerçekleştirilen EUOROPRT 2023 Uluslararası Denizcilik Fuarı’nda İnebolu Tersanecilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. de stant açtı. İnebolu Tersanecilik Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Karavelioğlu ve şirket çalışanları, ziyaretçileri stantta ağırlayarak İnebolu Tersanesi hakkında bilgi verdi. Stant İnebolu Tersanesi’nin fotoğraflarıyla süslenirken ziyaretçilere tanıtım broşürleri takdim edildi.

TÜRKİYE’DEN REKOR KATILIM

Türkiye, Hollanda’nın en önemli denizcilik şehirlerinden biri olan Rotterdam’da gerçekleşen fuara bu sene rekor sayıda katılımcı ile temsil edildi.

GİSBİR ve Gemi Yat ve Hizmetleri Birliği’nin desteği ile milli olarak temsil edilecek fuara bu sene 44 firma ile rekor bir katılım gerçekleşti. Europort 2023’e 15 tersane, 31 yeni katılımcı ve  milli katılım sağlayan firmalar ile katılan Türkiye ayrıca aralarında başta İngiltere, Fransa, Çin, Danimarka Hollanda’nın bulunduğu toplamda 14 ülke pavilyonu arasında bulunuyor.