KAYMAKAM BAYCAR: "BÜYÜK TÜRKİYE YOLUNDA EL ELE YÜRÜYECEĞİZ"


Açıklama: Kaymakam Ahmet Vezir Baycar, 2024 yılı için kutlama mesajı yayımladı.
Kategori: İNEBOLU
Eklenme Tarihi: 31 Aralık 2023
Geçerli Tarih: 28 Mayıs 2024, 13:21
Site: Yeni İnebolu Gazetesi
URL: http://www.inebolugazetesi.com/haber_detay.asp?haberID=2226


Kaymakam Ahmet Vezir Baycar, 2024 yılı için kutlama mesajı yayımladı.

Kaymakam Baycar, sosyal medyadan yayımladığı yeni yıl mesajında şunları söyledi:

"2023 yılını tüm kazanımlarıyla ve hayatımıza kattığı anılarla geride bırakırken yeni bir yılı karşılamanın heyecan ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. 2024 yılının ilçemize, ülkemize ve tüm insanlık âlemine huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum.

2023 yılı, ülkemiz ve dünyamız adına birçok duyguyu bir arada yaşadığımız bir yıl oldu. Asrın Felaketi olan depremlerle derinden sarsılırken birbirimize kenetlenerek devlet-millet kaynaşması ile tarifi mümkün olmayan acılarımızı paylaştık ve yaralarımızı sarmaya çalıştık.

2023 yılı aynı zamanda Cumhuriyetimizin ilk yüzyılını geride bırakıp, yeni yüzyılına adım attığımız bir yıl oldu. Cumhuriyetimizin 100. Yılını tüm Türkiye’de olduğu gibi ilçemizde de büyük bir gurur ve coşkuyla kutladık.

Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılına adım atarken; bastığımız yerleri toprak diyerek geçmeyecek, şehadete yürüyen şehitlerimize ve kahraman gazilerimize olan minnet borcumuzu, bu topraklarda yaşamak için ödediğimiz bedelleri hiçbir zaman unutmayacağız. Ülkemizin geleceği için üretmeye, büyük Türkiye yolunda el ele, yürek yüreğe yürümeye devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle;  İnebolulu hemşehrilerim başta olmak üzere, aziz milletimizin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyorum. 2024 yılının; ilçemiz, ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için hayırlı bir yıl olmasını, barışa, dostluğa, kardeşliğe vesile olmasını, bereketli, huzurlu, mutluluk ve sağlık içinde geçmesini temenni ediyorum."