BAŞKAN ÖZAY: "İSTİKLAL MADALYALI İLÇEMİZİ DAHA DA İLERİ TAŞIYACAĞIZ"


Açıklama: Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay, yayımladığı yeni yıl mesajında, 2024 yılında da yeni yeni projeleri kazandırmanın uğraşı ve gayreti içerisinde olacaklarını söyledi.
Kategori: İNEBOLU
Eklenme Tarihi: 31 Aralık 2023
Geçerli Tarih: 28 Mayıs 2024, 12:43
Site: Yeni İnebolu Gazetesi
URL: http://www.inebolugazetesi.com/haber_detay.asp?haberID=2227


Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay, yayımladığı yeni yıl mesajında, 2024 yılında da  yeni yeni projeleri kazandırmanın uğraşı ve gayreti içerisinde olacaklarını söyledi.

Başkan Özay, yeni yıl dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında şöyle dedi:

“İlçemizi daha güzel yarınlara taşımak için yaptığımız çalışmaların verdiği heyecanı, sevinci ve gururu hep birlikte yaşadığımız 2023 yılını geride bırakırken, başta sağlık olmak üzere umut ve beklentilerle dolu yeni bir yıla daha girmenin mutluluğu içerisindeyiz.

Hizmete sunacağımız tüm çalışmalarda, bugüne dek olduğu gibi bundan sonrada birinci önceliğimiz vatandaşlarımızın yararı olacaktır. Şeffaf, adil ve katılımcı yönetim anlayışımızı daha da geliştirerek, İstiklal Madalyalı Tek İlçe olan İnebolu’muzu bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da aynı heyecan ve azimle sizlerin desteği ile daha da ileriye taşıyacağız.

Şimdi yeni umutlar ve heyecanlarla, yeni bir yılı karşılıyoruz. 2024 yılının hepimize güzellikler getirmesini diliyorum. Yeni yılda da aynı bilinçle hareket ederek, birlik ve beraberlik içerisinde siz değerli hemşerilerimiz için yeni yeni projeleri kazandırmanın uğraşı ve gayreti içerisinde olacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle 2024 yılının sağlıklı, huzurlu, başarılı ve kardeşlik içinde geçmesini temenni ederek, tüm hemşehrilerimin yeni yılını en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.”