İSTANBUL'DA İNEBOLU BULUŞMASI


Açıklama: İstanbul’da faaliyet gösteren İnebolu Dayanışma Derneği (İNE-DER) tarafından düzenlenen “İnebolu Buluşması” protokol üyeleri ve hemşehrilerimizin katılımıyla gerçekleşti.
Kategori: İNEBOLU
Eklenme Tarihi: 23 Ocak 2024
Geçerli Tarih: 28 Mayıs 2024, 14:45
Site: Yeni İnebolu Gazetesi
URL: http://www.inebolugazetesi.com/haber_detay.asp?haberID=2244


İstanbul’da faaliyet gösteren İnebolu Dayanışma Derneği (İNE-DER) tarafından düzenlenen “İnebolu Buluşması” protokol üyeleri ve hemşehrilerimizin katılımıyla gerçekleşti.

Bağcılar Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Kültür Merkezi’nde düzenlenen kahvaltı buluşmaya, İnebolu Kaymakamı Ahmet Vezir Baycar, İnebolu Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay, Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, STK başkan ve temsilcileri, iş insanları ile hemşehrilerimiz katıldı.

İNE-DER Başkanı Murat Oburoğlu’nun hoş geldiniz konuşmasının ardından Belediye Başkanları Mustafa Huner Özay ve Abdullah Özdemir ile son olarak Kaymakam Ahmet Vezir Baycar da birer konuşma yaptı. Yapılan konuşmalarda İnebolu için birlik ve beraberliğin önemine vurgu yapıldı.

PLAKET SUNUMU

Kahvaltı programında Kaymakam Ahmet Vezir Baycar tarafından Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir ile İNE-DER Başkanı Murat Oburoğlu’na İstiklal Madalyası takdim edildi.

İNE-DER tarafından hazırlanan plaketler de Kaymakam Baycar, Bağcılar Belediye Başkanı Özdemir, İnebolu Belediye Başkanı Özay ve hayırsever Fatih Öznam’a teşekkür plaketleri sunuldu.

Kahvaltı programı toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

ABDULLAH ÖZDEMİR’DEN PAYLAŞIM

Aynı göreve yeniden aday gösterilen Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, katıldığı İnebolu Buluşması ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Memleketim İnebolulu kıymetli hemşehrilerimizle muhabbet dolu kahvaltı sofrasında bir araya geldik. Kıymetli destekleri, nazik davetleri için kendilerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.