İnebolu Gündem Gazetesi
İNEBOLU KASTAMONU İLÇELER
TERMİNAL KÖPRÜSÜNDE ÇALIŞMALARA BAŞLANIYORTarih 03 Ekim 2020, 13:40 Editör: Editör

TERMİNAL KÖPRÜSÜNDE ÇALIŞMALARA BAŞLANIYOR

Karayolları 15. Bölge Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen "İnebolu Terminal Köprüsü ve İnebolu Girişi BSK Yapılması" işini üstlenen müteahhit firma ile sözleşme imzalandı.

Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Ali Kömürcü, ilgili personeller ve müteahhit firma yetkilileriyle birlikte Terminal Köprüsü projesini yerinde inceledi.

İnebolu Terminal Köprüsü ve İnebolu Girişi BSK Yapılması için 20 Temmuz 2020 tarihinde gerçekleştirilen ihaleye 60 firma teklif verdi. Yaklaşık maliyeti 26 milyon 35 bin TL olarak hesaplanan ihalede 60 tekliften 33'ü geçerli sayıldı.

Geçerli teklifler arasında en düşük teklif 11 milyon 748 bin TL olurken bu teklif aşırı düşük olduğu için kabul edilmedi. İhaleyi KDV hariç 17 milyon 220 bin 819 TL teklif veren Ahmet Aydın Tümer-Mütevelli Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı kazandı. İşin süresi ise 470 gün olarak belirlendi.

İhale kapsamında İnebolu Terminal Köprüsü ile İnebolu'nun İkiçay Mevkiinden limana kadar olan güzergah boyunca giriş-çıkışları BSK (sıcak asfalt) yapılacak. Köprü dışında 86 bin metrekare civarında BSK çalışması gerçekleştirilecek.

BAŞKAN ÖZAY'DAN İNCELEME

Belediye Başkanı Mustafa Huner Özay, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Ali Kömürcü, ilgili personeller ve müteahhit firma yetkilileriyle birlikte Terminal Köprüsü projesini yerinde inceledi.

Başkan Özay, yaptığı açıklamada, "Karayollarının ihalesini yapmış olduğu otogar köprüsü, kavşağı ve BSK yapımı ile ilgili müteahhit firma inşaata başlamak üzere Belediyemiz ile işbirliği içerisinde çalışmalara başlamıştır. İlçemize hayırlı olsun" dedi.


  |  Bu haber 23314 defa okunmuştur.

Facebook  Twitter  Google  StubmleUpon 

İNEBOLU  KATEGORİSİNDEN HABERLER

EMEKTAR USTALARIMIZ

EMEKTAR USTALARIMIZ Ömür dediğin nedir ki;

"ZEHİR TACİRLERİNE GÖZ AÇTIRMAYACAĞIZ"

İnebolu Kaymakamı Selçuk Yosunkaya, gazetemize iade- ziyarette bulundu.

WHATSAPP NE İSTİYOR?

WHATSAPP NE İSTİYOR? Yaklaşık bir haftadır gündemimizde bir mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’ın yeni üyelik sözleşmesi var....

DÜNÜ BUGÜNÜYLE DOĞANYURT

DÜNÜ BUGÜNÜYLE DOĞANYURT Arkadaşım Eczacı Raif Kökten'in aracıyla ufak bir İnebolu turu yaparken koltuğun üzerinde öylece duran ve kapağ...

AK PARTİ ŞİŞLİ İLÇE BAŞKANLIĞINA GÖKHAN YÜKSEL SEÇİLDİ

AK PARTİ ŞİŞLİ İLÇE BAŞKANLIĞINA GÖKHAN YÜKSEL SEÇİLDİ AK Parti Şişli İlçe Başkanlığına, İnebolulu hemşehrimiz Gökhan Yüksel seçildi.

JANDARMADAN UYUŞTURUCUYA BİR DARBE DAHA

JANDARMADAN UYUŞTURUCUYA BİR DARBE DAHA İnebolu Jandarma ekipleri tarafından düzenlenen operasyonla gençlerimizi zehirleyen uyuşturucu satıcılarına bir dar...

İNEBOLU'NUN GENÇLİK MERKEZİ İHTİYACI

İNEBOLU'NUN GENÇLİK MERKEZİ İHTİYACI Gençlik Spor Bakanlığı’nın bir hizmeti olan gençlik merkezleri ülkemizde 300’ün üzerindedir. Ge...

"HEM GÖNÜL HEM İŞ YAPAN KAYMAKAM OLARAK ANILABİLİRSEK NE MUTLU BİZE"

İlçemizde 7 Aralık 2020 tarihinde göreve başlayan Kaymakam Selçuk Yosunkaya, Türkiye'nin İstiklal Madalyalı tek...

İLK İZLENİM...

İLK İZLENİM... Tarih 4 Ocak 2021...

Basın İlan Kurumu


ANKET

Siteyi Nasıl Buldunuz?
Tüm Anketler

Tüm videolar

  HIRSIZLIK ANI KAMERAYA TAKILDI
 

HIRSIZLIK ANI KAMERA

İzlenme:99846

   
  Mustafa Gökhan Gülşen ile röportaj
 

Mustafa Gökhan Gülşe

İzlenme:87974

   
  İnebolu Pazarı
 

İnebolu Pazarı

İzlenme:105196

   
  İnebolu Tanıtım
 

İnebolu Tanıtım

İzlenme:92616

   

HAVA DURUMU

Yazar Girişi| Mail | Reklam ver

inebolugündem İnebolu Gündem Gazetesi
Tüm hakları saklıdır. Yayınlanan içerikler izinsiz kullanılamaz.
- Altyapı: MyDesign