İnebolu Gündem Gazetesi
İNEBOLU KASTAMONU İLÇELER
KASTAMONU GAZETECİLER DERNEĞİ'NDEN MAKAM ZİYARETLERİTarih 16 Eylül 2022, 10:30 Editör: Editör

KASTAMONU GAZETECİLER DERNEĞİ'NDEN MAKAM ZİYARETLERİ

Kastamonu basınının köklü kuruluşlarının bir araya gelerek kurduğu Kastamonu Gazeteciler Derneği’nin (KGD) yönetim kurulu üyeleri, makam ziyaretleri gerçekleştirdi.

KGD Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Sarı ve yönetim kurulu üyeleri ilk olarak Vali Avni Çakır’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaret sırasında Vali Çakır’a KGD’nin kuruluş amacı, projeleri ve hedeflerinden bahseden KGD Başkanı İzzet Sarı, Kastamonu’da gazetecilerin bir araya gelerek oluşturduğu ikinci bir sivil toplum örgütünün ayrılık veya bölünme anlamına gelmediğini, aksine basın camiasının tek çatı altında birleştiğini vurguladı.

Vali Avni Çakır ise, ilimizin köklü basın kültürüne dikkat çekerek, Kastamonu Gazeteciler Derneği’nin tüm basın camiasına ve Kastamonu’ya hayırlı olmasını diledi.

KGD Yönetim Kurulu üyeleri ikinci ziyareti Kastamonu Cumhuriyet Başsavcısı Ercan Ceylan’a gerçekleştirdi.

KGD Başkanı İzzet Sarı öncülüğünde Başsavcı Ceylan’ı makamında ziyaret eden dernek yöneticileri, bir buçuk ay önce ilimize atanan Ceylan’a ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletti.

Başkan İzzet Sarı’dan dernek çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler alan Başsavcı Ceylan, yeni kurulan Kastamonu Gazeteciler Derneği’nin Kastamonu ve Kastamonu basınına hayırlı olmasını dileyerek, gazeteciler ve yargı mensuplarının yakın temas içinde bulunmalarının önemine dikkat çekti.

KGD Başkanı İzzet Sarı ve yönetim kurulu üyeleri dün de İl Jandarma Alay Komutanı Albay Zafer Özden’i makamında ziyaret etti.

Sarı’dan dernek çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler alan Albay Özden, bir ay önce kurulan Kastamonu Gazeteciler Derneği’nin tüm basın mensuplarına hayırlı olmasını diledi.

Dernek yöneticileri ise geçtiğimiz ay ilimize atanan Özden’e ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletti.

Ziyaret sırasında ayrıca Albay Zafer Özden’e Kastamonulu 33 şair ve yazarın eserlerinin yer aldığı KASYOT kitabı ile Dernek Başkanı İzzet Sarı’nın “İstiklal Yolu” kitabı hediye edildi.  |  Bu haber 1274 defa okunmuştur.

Facebook  Twitter  Google  StubmleUpon 

İNEBOLU  KATEGORİSİNDEN HABERLER

DİN GÖREVLİLERİNDEN DEPREM BÖLGESİNE MAAŞ YARDIMI

DİN GÖREVLİLERİNDEN DEPREM BÖLGESİNE MAAŞ YARDIMI Asrın felaketinin yaralarını sarmak için ülke genelinden depremzedelere yardımlar gönderilmeye devam ediyor.

RAMAZAN'A SAYGIMIZ OLSUN

RAMAZAN'A SAYGIMIZ OLSUN Allah'ımıza binlerce şükürler olsun ki, Onbir ayın sultanı Mübarek Ramazan-ı Şerif'e, rahmet-mağfiret ve gü...

METE YENİ'DEN "MUSALLANIN ÜZERİ KAPATILSIN" ÖNERİSİ

METE YENİ'DEN İnebolu Belediyesi’nin MHP’li meclis üyesi Mete Yeni, ilçemiz Tevfikiye Camii’nde cenaze namazı kılınan bahçenin üz...

ORMAN İŞLETME'DE MAKİNE PARKI GÜÇLENİYOR

ORMAN İŞLETME'DE MAKİNE PARKI GÜÇLENİYOR İnebolu Orman İşletme Müdürlüğü hizmetlerinde kullanılmak üzere son model ekskavatör satın alındı.

EVRENYE DERNEĞİNDE BAYRAK DEĞİŞİMİ

EVRENYE DERNEĞİNDE BAYRAK DEĞİŞİMİ Kuruluşundan bu yana yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerini veren ilçemiz Evrenye Köyü Turizm ve Kalkındı...

İNEBOLU'DA OTOPARK SORUNUNU ÇÖZECEK BABAYİĞİT YOK MU !

İNEBOLU'DA OTOPARK SORUNUNU ÇÖZECEK BABAYİĞİT YOK MU ! Berberde, kahvede, kıyıda- köşede, çarşıda-pazarda, velhasıl her yerde uzun zamandır konuşuluyor aslında bu sorun.

KOCAELİ KAS-DER FED'DEN DEPREMİN MERKEZİNE SEFERBERLİK

KOCAELİ KAS-DER FED'DEN DEPREMİN MERKEZİNE SEFERBERLİK Asrın Felaketi olarak nitelendirilen depremler nedeniyle Kahramanmaraş’ta yaptıkları yemek organizasyonuyla takdir ...

HÜSEYİN ERCAN AKKAN'DAN; "İNEBOLU KADINLARI"

HÜSEYİN ERCAN AKKAN'DAN; İki gün önce 8 Mart Dünya Kadınlar günüydü...

NAKLİYECİ ESNAFINI SEVİNDİREN İTHALAT

NAKLİYECİ ESNAFINI SEVİNDİREN İTHALAT Kastamonu Entegre’nin Rusya’dan MDF levha ithalatı İnebolulu nakliyeci esnafını sevindirdi. MDF levha yüklü geminin...

Basın İlan Kurumu


ANKET

Siteyi Nasıl Buldunuz?
Tüm Anketler

Tüm videolar

  HIRSIZLIK ANI KAMERAYA TAKILDI
 

HIRSIZLIK ANI KAMERA

İzlenme:123250

   
  Mustafa Gökhan Gülşen ile röportaj
 

Mustafa Gökhan Gülşe

İzlenme:109122

   
  İnebolu Pazarı
 

İnebolu Pazarı

İzlenme:127622

   
  İnebolu Tanıtım
 

İnebolu Tanıtım

İzlenme:114274

   

HAVA DURUMU

Yazar Girişi| Mail | Reklam ver

inebolugündem İnebolu Gündem Gazetesi
Tüm hakları saklıdır. Yayınlanan içerikler izinsiz kullanılamaz.
- Altyapı: MyDesign