İnebolu Gündem Gazetesi
İNEBOLU KASTAMONU İLÇELER
KAMİL KARAMEHMETOĞLU TAZMİNAT DAVASI AÇIYORTarih 15 Kasım 2023, 10:45 Editör: Editör

KAMİL KARAMEHMETOĞLU TAZMİNAT DAVASI AÇIYOR

Star TV’de Zahide Yetiş’le Yeniden Başlasak adlı programa İnebolu’dan katılan Cemil Gök’ün ortaya attığı iddiaların asılsız olduğu belirtildi. İddiaların muhatabı olan Kamil Karamehmetoğlu, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ilgili şahıs ve herhangi bir araştırma yapmadan bu iddiaları yayınlayarak kişisel bilgilerini kullanan kanal hakkında maddi ve manevi tazminat davalarını açmak için avukatı Oğuzhan Yelkenci’ye vekalet verdiğini bildirdi.

İŞİN ASLINI AÇIKLADI

İşin aslını açıklayan Karamehmetoğlu, yöneticisi olduğu apartmanı temizlemeye gelen kadına eşi tarafından fiziki ve sözlü şiddet uygulandığını, kendisinin duruma müdahale ederek bu şahsı apartmandan dışarı çıkardığını, olayın Emniyete yansıdığını belirterek konunun bundan ibaret olduğunu ifade etti. Söz konusu şahsın bu olayın ardından kendisine iftira attığını belirten Karamehmetoğlu, “Allah herkesi böyle iftiralardan korusun. Alnım ak başım dik. Bir KADIN ya da başka bir BİREY şiddet görüyor ise buna şahit olursam bunu önlemek için gene yardımcı olurum o haldeki birini görmezden gelecek kadar vicdansız biri değilim.

Karamehmetoğlu, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“MADDİ VE MANEVİ TAZMİNAT DAVALARI AÇIYORUM”

“Ulusal bir kanalda yayınlanan bir programda benim hakkımda çeşitli iftiralar atarak konuşan psikolojik sorunları olduğunu ve ilaç kullandığı bilgisini öğrendiğim şahıs hakkında ve iddia edilen olayla ile ilgili bir araştırma yapmadan bunu yayınlayan, yayında da kişisel bilgilerimin kullanılmasına izin veren kanal ve programa maddi ve manevi tazminat davalarını açmak için avukatım Sayın Oğuzhan Yelkenci'ye vekalet verdim. Benim adıma kendisi de başvurular ve süreç hakkında detaylı açıklamada bulunacaktır. En doğru kararı adalet sistemimiz verecektir.”

“FİZİKİ VE SÖZLÜ ŞİDDET UYGULUYORDU, ENGEL OLDUM”

“Kamuoyunu meşgul eden olayın aslı ise yöneticisi olduğum binanın dış kapısından çıktığım anda içeriye girip apartmanın genel temizliğinden sorumlu haftada bir binamıza gelen kadın çalışana fiziki şiddet ve sözlü hakarette bulunan şahsı binadan çıkartmak ve şiddete engel olmak dışında ve toplamda 45-50 saniye bile sürmeyen bir olaydır. Bu kadına şiddet olayı emniyete yansımış şiddet gören kadın ifadesinde kendisi bu şahıs tarafından darp edilirken benim kurtardığımı belirtmiştir. Savcılık bu şahsa evden uzaklaştırma kararı vermiştir. Kadının kendisi ve ailesi duyduğum kadarı ile bu programa bağlanıp bu şahsın söylediklerinin iftira olduğunu olayın aslını anlatmak istediklerini kanalı arayarak talep etmişler. Fakat canlı yayına bağlamamışlar. İlçemizde beş altı kişiye daha böyle iftiralar attığını ve mahkemelerinin devam ettiğini de bu sürede öğrendim.”

“ŞİDDET GÖRENE GENE YARDIMCI OLURUM”

“İnebolumuz küçük bir ilçe, herkes birbirini tanıyor. Beni tanıyanlar bunların çirkin bir iftira olduğunu bildiklerini söylüyor. Desteklerini belirtmek için arıyorlar. Sağolsunlar telefonum susmuyor. Şu an çocuğumun doktor kontrolleri için İstanbul'dayım. Bu açıklamayı beni tanımayan ilçemizde yaşayan insanların doğru bir şekilde bilgilenmesi için yazdım. Allah herkesi böyle iftiralardan korusun. Alnım ak başım dik. Bir KADIN ya da başka bir BİREY şiddet görüyor ise buna şahit olursam bunu önlemek için gene yardımcı olurum o haldeki birini görmezden gelecek kadar vicdansız biri değilim. Açıklamalarımı kamuoyunun takdirine sunar, sağlıklı günler dilerim.”

NE OLMUŞTU?

Star TV'de Zahide Yetiş'le Yeniden Başlasak programına katılan Cemil Gök, eşinin merdiven temizliği için gittiği apartmanda Kamil Karamehmetoğlu ile kendisini aldatırken yakaladığını iddia etmişti.  |  Bu haber 3616 defa okunmuştur.

Facebook  Twitter  Google  StubmleUpon 

İNEBOLU  KATEGORİSİNDEN HABERLER

KEL SEYMEN TEPESİ TURİZME AÇILIYOR

KEL SEYMEN TEPESİ TURİZME AÇILIYOR Milli Mücadele döneminde İnebolu’yu bombalayan Kılkış ve Panter zırhlılarına karşı ilçemizi savunan Türk birliğinin...

BİRİCİK KIZIM "AZRA'YA"...

BİRİCİK KIZIM Bir kız çocuğun varsa evin bahar bahçe...

KASTAMONU KAZANACAK...

KASTAMONU KAZANACAK... Salı günü akşam telefonum çaldı.

MADALYALARI TOPLADILAR

MADALYALARI TOPLADILAR Bursa’da düzenlenen Türkiye Masterler Salon Atletizm Şampiyonası 24-25 Şubat tarihlerinde gerçekleştirildi.

ÖMER SEYFETTİN PANELİNE DAVET

ÖMER SEYFETTİN PANELİNE DAVET Ömer Seyfettin, Balıkesir Gönen’de 12 Mart 1884 de doğar. Asker olan babası iyi bir eğitim alması için 4 yaşında o...

İÇİMİZDEN BİRİ "TÜRKÂN ÖĞRETMEN"...

İÇİMİZDEN BİRİ Geçtiğimiz hafta gazetemizde yayınlanan "Öğretmen olmak, bir kalbe dokunmaktır" başlıklı köşe yazımı okuyanlardan o...

ÖĞRETMEN OLMAK, BİR KALBE DOKUNMAKTIR!

ÖĞRETMEN OLMAK, BİR KALBE DOKUNMAKTIR! Eminim ki; izleyen herkesin içini kıpır kıpır etti O Öğretmen...

"ZAFERİN RENGİ" VE İNEBOLU

Cuma günü çok yoğun bir gün geçirdim.

MİNİK YÜREKLERDEN BÜYÜK FEDAKARLIK

MİNİK YÜREKLERDEN BÜYÜK FEDAKARLIK İnebolu İlçe Müftülüğü’ne bağlı Ayşegül Öznam 4-6 Yaş Kur’an Kursu öğrencileri, biriktirdikleri harçlıklarını Filis...

Basın İlan Kurumu


ANKET

Siteyi Nasıl Buldunuz?
Tüm Anketler

Tüm videolar

  HIRSIZLIK ANI KAMERAYA TAKILDI
 

HIRSIZLIK ANI KAMERA

İzlenme:125396

   
  Mustafa Gökhan Gülşen ile röportaj
 

Mustafa Gökhan Gülşe

İzlenme:110970

   
  İnebolu Pazarı
 

İnebolu Pazarı

İzlenme:129902

   
  İnebolu Tanıtım
 

İnebolu Tanıtım

İzlenme:116140

   

HAVA DURUMU

Yazar Girişi| Mail | Reklam ver

inebolugündem İnebolu Gündem Gazetesi
Tüm hakları saklıdır. Yayınlanan içerikler izinsiz kullanılamaz.
- Altyapı: MyDesign