İnebolu Gündem Gazetesi
İNEBOLU KASTAMONU İLÇELER
TÜGVA İNEBOLU TEMSİLCİLİĞİ KURULDUTarih 05 Mart 2021, 21:25 Editör: Editör

TÜGVA İNEBOLU TEMSİLCİLİĞİ KURULDU

Ülke genelinde teşkilatlanmasını büyük ölçüde tamamlayan Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) ilçemizde de aynı şekilde teşkilatlanmasını tamamlayarak İlçe Temsilciliğine İnebolu Orman İşletme Müdürlüğü Karagöl Orman İşletme Şefi Sadık Kemal Çalışkan getirildi.

İlçemiz gençliği için güzel çalışmalar yapmayı hedefleyen TÜGVA İnebolu Temsilciliği yönetim kurulunu oluşturmak için çalışmalara başladı.

TÜGVA İnebolu İlçe Temsilcisi Sadık Kemal Çalışkan, gazetemize yaptığı açıklamada, "Lise, ortaokul ve ilkokullarımızda kitap okuma çalışmaları, Genç Türkiye Kongresi ve Kampları, 40 Hadis Çizimleri, Ayetler Işığında Fotoğraf çekimleri gibi ilçe ve il düzeyinde çalışmalar yapan TÜGVA bundan sonraki dönemde de bu ve bunun gibi yerel ve genel çalışmalarla İnebolu gençliğine hizmet verecektir" dedi.

İnebolu gençlerini TÜGVA'ya üye olmaya ve birlikte çalışmaya davet eden Çalışkan, "İçinde bulunduğumuz pandemi döneminde faaliyetlerin kısıtlı olması ileriki günlerde inşaallah düzene girecek ve halk içerisinde de faaliyetler başlayacaktır. Özellikle Milli Eğitim Bakanlığı ile yapılan protokoller ile gençliğe daha da güzel yol gösterecek olan TÜGVA çok önem arz etmektedir" diye konuştu.  |  Bu haber 9546 defa okunmuştur.

Facebook  Twitter  Google  StubmleUpon 

İNEBOLU  KATEGORİSİNDEN HABERLER

ŞİFA AYI RAMAZAN'A GİRERKEN

ŞİFA AYI RAMAZAN'A GİRERKEN Mübarek ve faziletli bir ayın, Kur’an ve oruç ayının rahmet gölgesi üzerimize düşmüş bulunuyor.

HACI HASAN KURU

HACI HASAN KURU İnebolu'da bir döneme damgasını vuran, renkli bir kişilikti O...

MUTLULUĞU PAYLAŞMAK

MUTLULUĞU PAYLAŞMAK Geçtiğimiz hafta Cuma günü dağıtımı yapılıp okuyucuya ulaştırılan gazeteniz Yeni İnebolu'yu eline alıp "İKİ Y...

KUR'AN KURSU İÇİN ARSA BAĞIŞI

KUR'AN KURSU İÇİN ARSA BAĞIŞI Mevcut Kuran Kursu'nun fiziki şartlarının uygun olmaması nedeniyle İnebolu İlçe Müftüsü Telat Ergin'in yeni...

ÇÖP TOPLAMA İŞİNE 1 ŞOFÖR, 2 İŞÇİ ALINACAK

ÇÖP TOPLAMA İŞİNE 1 ŞOFÖR, 2 İŞÇİ ALINACAK İnebolu Köylere Hizmet Götürme Birliği, 9 ay süreyle çöp toplama işinde çalıştırılmak üzere İşkur aracılığıyla 1 şo...

İKİ YÜZ ELLİ'NCİ YAZI

İKİ YÜZ ELLİ'NCİ YAZI Rüyamda görsem inanmazdım...

100. YILA BÜYÜK HAZIRLIK

100. YILA BÜYÜK HAZIRLIK 9 Haziran Şeref ve Kahramanlık Günümüzün 100. yıl dönümü, oldukça zengin ve renkli etkinliklere sahne olacak.

BÖYLE İNSANLAR DA VAR MIYMIŞ ?

BÖYLE İNSANLAR DA VAR MIYMIŞ ? Her birimiz gün içinde değişik olaylara şahit olur, bazen üzerinde durur, bazen ise hemen unuturuz.

PROFESÖR DOKTOR NURAN TAŞLIGİL

PROFESÖR DOKTOR NURAN TAŞLIGİL Hayatlara dokunan ve çok güzel bir kültür hizmeti sunan, renkli kişiliklerin, ustaların ve en önemlisi "İnebolu değ...

Basın İlan Kurumu


ANKET

Siteyi Nasıl Buldunuz?
Tüm Anketler

Tüm videolar

  HIRSIZLIK ANI KAMERAYA TAKILDI
 

HIRSIZLIK ANI KAMERA

İzlenme:117520

   
  Mustafa Gökhan Gülşen ile röportaj
 

Mustafa Gökhan Gülşe

İzlenme:105400

   
  İnebolu Pazarı
 

İnebolu Pazarı

İzlenme:122782

   
  İnebolu Tanıtım
 

İnebolu Tanıtım

İzlenme:110108

   

HAVA DURUMU

Yazar Girişi| Mail | Reklam ver

inebolugündem İnebolu Gündem Gazetesi
Tüm hakları saklıdır. Yayınlanan içerikler izinsiz kullanılamaz.
- Altyapı: MyDesign