İnebolu Gündem Gazetesi
İNEBOLU KASTAMONU İLÇELER
İNEBOLU TERSANECİLİK, ULUSLARARASI DENİZCİLİK FUARI'NA KATILDITarih 12 Kasım 2023, 16:48 Editör: Editör

İNEBOLU TERSANECİLİK, ULUSLARARASI DENİZCİLİK FUARI'NA KATILDI

Hollanda’nın Rotterdam kentinde düzenlenen EUROPORT 2023 Uluslararası Denizcilik Fuarı’nda İnebolu Tersanecilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. stant açtı.

Dünya denizcilik sektörünün en önemli fuarlarının başında gelen, denizcilik ve deniz teknolojileri gündemini belirleyen EUROPORT 2023 Uluslararası Denizcilik Fuarı 7-10 Kasım tarihleri arasında gerçekleşti.

Hollanda’nın Rotterdam kentinde düzenlenen dev fuara, tersanecilerden armatörlerinden makine aksamı üreticilerinden tedarikçilere kadar gemicilik ve açık deniz piyasasıyla ilgilenen çok sayıda ziyaretçi kitlesi katılım sağladı.

Bu yıl 17’incisi düzenlenen ve 2 yılda bir gerçekleştirilen EUOROPRT 2023 Uluslararası Denizcilik Fuarı’nda İnebolu Tersanecilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. de stant açtı. İnebolu Tersanecilik Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Karavelioğlu ve şirket çalışanları, ziyaretçileri stantta ağırlayarak İnebolu Tersanesi hakkında bilgi verdi. Stant İnebolu Tersanesi’nin fotoğraflarıyla süslenirken ziyaretçilere tanıtım broşürleri takdim edildi.

TÜRKİYE’DEN REKOR KATILIM

Türkiye, Hollanda’nın en önemli denizcilik şehirlerinden biri olan Rotterdam’da gerçekleşen fuara bu sene rekor sayıda katılımcı ile temsil edildi.

GİSBİR ve Gemi Yat ve Hizmetleri Birliği’nin desteği ile milli olarak temsil edilecek fuara bu sene 44 firma ile rekor bir katılım gerçekleşti. Europort 2023’e 15 tersane, 31 yeni katılımcı ve  milli katılım sağlayan firmalar ile katılan Türkiye ayrıca aralarında başta İngiltere, Fransa, Çin, Danimarka Hollanda’nın bulunduğu toplamda 14 ülke pavilyonu arasında bulunuyor.  |  Bu haber 908 defa okunmuştur.

Facebook  Twitter  Google  StubmleUpon 

İNEBOLU  KATEGORİSİNDEN HABERLER

KEL SEYMEN TEPESİ TURİZME AÇILIYOR

KEL SEYMEN TEPESİ TURİZME AÇILIYOR Milli Mücadele döneminde İnebolu’yu bombalayan Kılkış ve Panter zırhlılarına karşı ilçemizi savunan Türk birliğinin...

BİRİCİK KIZIM "AZRA'YA"...

BİRİCİK KIZIM Bir kız çocuğun varsa evin bahar bahçe...

KASTAMONU KAZANACAK...

KASTAMONU KAZANACAK... Salı günü akşam telefonum çaldı.

MADALYALARI TOPLADILAR

MADALYALARI TOPLADILAR Bursa’da düzenlenen Türkiye Masterler Salon Atletizm Şampiyonası 24-25 Şubat tarihlerinde gerçekleştirildi.

ÖMER SEYFETTİN PANELİNE DAVET

ÖMER SEYFETTİN PANELİNE DAVET Ömer Seyfettin, Balıkesir Gönen’de 12 Mart 1884 de doğar. Asker olan babası iyi bir eğitim alması için 4 yaşında o...

İÇİMİZDEN BİRİ "TÜRKÂN ÖĞRETMEN"...

İÇİMİZDEN BİRİ Geçtiğimiz hafta gazetemizde yayınlanan "Öğretmen olmak, bir kalbe dokunmaktır" başlıklı köşe yazımı okuyanlardan o...

ÖĞRETMEN OLMAK, BİR KALBE DOKUNMAKTIR!

ÖĞRETMEN OLMAK, BİR KALBE DOKUNMAKTIR! Eminim ki; izleyen herkesin içini kıpır kıpır etti O Öğretmen...

"ZAFERİN RENGİ" VE İNEBOLU

Cuma günü çok yoğun bir gün geçirdim.

MİNİK YÜREKLERDEN BÜYÜK FEDAKARLIK

MİNİK YÜREKLERDEN BÜYÜK FEDAKARLIK İnebolu İlçe Müftülüğü’ne bağlı Ayşegül Öznam 4-6 Yaş Kur’an Kursu öğrencileri, biriktirdikleri harçlıklarını Filis...

Basın İlan Kurumu


ANKET

Siteyi Nasıl Buldunuz?
Tüm Anketler

Tüm videolar

  HIRSIZLIK ANI KAMERAYA TAKILDI
 

HIRSIZLIK ANI KAMERA

İzlenme:125402

   
  Mustafa Gökhan Gülşen ile röportaj
 

Mustafa Gökhan Gülşe

İzlenme:110974

   
  İnebolu Pazarı
 

İnebolu Pazarı

İzlenme:129906

   
  İnebolu Tanıtım
 

İnebolu Tanıtım

İzlenme:116142

   

HAVA DURUMU

Yazar Girişi| Mail | Reklam ver

inebolugündem İnebolu Gündem Gazetesi
Tüm hakları saklıdır. Yayınlanan içerikler izinsiz kullanılamaz.
- Altyapı: MyDesign